Костов към журналист: Гад мръсна (ВИДЕО)

Нервите на старши треньора на „Левски“ Николай Костов не издържаха след 1:3 от ЦСКА при втората загуба на „сините“ в дербито в рамките на 20 дни. Специалистът от Добрич се държа агресивно с журналистите по време на брифинга след мача, а след последния въпрос се изрепчи на един от репортерите.

Камерите успяха да уловят как наставника нарича „гад мръсна“ колега от Gong.bg. Поражението за столичния гранд бе четвърто в последните пет срещи. Въпреки слабата форма и незавидните резултати, Костов отказа да подаде оставка.

„Не отговарям на елементарни въпроси, не ме атакувайте просто ей така“, обясни старши треньорът на „Левски“. Относно призивите за оставка от трибуните, той бе дори по-лаконичен: „Не отговарям на такива въпроси“, а тази фраза повтори още няколко пъти на други запитвания от репортерите.

„Не отговарям на такива елементарни въпроси. Как мога да ви кажа какво сме обсъждали на полувремето. Това си остава между мен и играчите", каза още той.

Футболистите на „сините“ бяха разпуснати в почивка до вторник. През това време собственикът на клуба Наско Сираков трябва да вземе решение за бъдещето на треньора. Договорът на Костов е до лятото, но вече му бе обещан нов. Публично това стори Сираков на два пъти. Слабите резултати обаче могат да променят намерението на легендата, който е поставен под натиск и от феновете.