Създадоха графити в чест на герой след мелето в Турция

Миналия уикенд в турското първенство Фенербахче победи с 3:2 Трабзонспор благодарение на гола на Миши Батшуай в 87-ата минута. Футболистите на истанбулския клуб празнуваха триумфа си на терена, което вбеси част от феновете на домакините, които след това се втурнаха на терена и нападнаха играчите. Някои от тях носеха остри предмети и се опитаха да ги наръгат, но за щастие нямаше чак толкова сериозно пострадали.

В герой след мача се поревърна Брайт Осаджи-Самуел , който спря двама хулигани с ММА движения и по този начин потенциално предпази от нараняване играчите на терена.
Цялата ситуация вдъхнови привържениците на Фенербахче да създадат графити в негова чест, които се появиха по улиците на Истанбул.