Георги Миланов и Динамо Букурещ вече са в зоната на изпадащите в Румъния

Георги Миланов и Динамо Букурещ загубиха с 1:2 при гостуването си на Ботошани в мач от шестия кръг на плейофната група, която ще определи изпадащите в румънското първенство. Българският халф игра до 61-ата минута, когато беше заменен от Денис Политик. В 28-ата минута Миланов получи жълт картон.

Ботошани поведе в 13-ата минута след автогол на Габриел Моура. В 29-ата минута "червените кучета" получиха право да изпълнят дузпа, но Хаким Абдала пропусна. В 37-ата минута гол на Астрит Селмани беше отменен заради засада. Във продължението на първата част той обаче изравни резултата. В деветата минута на продължението на първото полувреме Абдала беше изгонен заради груб фаул срещу Ромарио Бензар.

В 90-ата минута Себастиан Майлат донесе победата на Ботошани, който прати тима на Миланов в зоната на изпадащите.