Държавата, ръководена от мъдрото ни правителство, повиши здравните ни вноски. А паричките, които тя плаща на касата, остават същите.
Държавата, надзиравана от финансовия министър - един от 100-те топикономисти в света, се надява гражданите съвестно да си плащат. А самият Симеон Дянков е с прекъснати здравноосигурителни права поради липсващи вноски.
Държавата, прехвалена от чужди авторитети за бюджетната си стабилност, ни излъга, че ще ни резне от доходите чак след януари 2011 г. Явно не са й излезли сметките.
Ние какво да правим? Нищо друго, освен да се молим държавата с най-нисък дефицит в Евросъюза вече да плаща редовно с нашите пари на докторите, за да има кой да ни лекува. Така ще я караме - половината българи ще издържат останалите. Нали е криза? А държавата ще ни изстисква по устав, за да е отличник.







"НЕ " на ГЕНОЦИДА !!!! СМЪРТ за „ГЕРБЕРИТЕ „- УБИЙЦИ ! Грабвайте брадвите!...ТЕ НЕ МОГАТ ДА УПРАВЛЯВАТ, а НИЕ НЕ МОЖЕМ ДА ЖИВЕЕМ при ТЯХНОТО УПРАВЛЕНИЕ ! ПО-ДОБРЕ СМЪРТ , отколкото ЖИВОТ ПО „ГЕРБЕРСКИ !... ДА ГИ ПРЕМАХНЕМ ТЕЗИ САМОЗАБРАВИЛИ СЕ МРЪСНИЦИ от милиционерско-фелдфебелска партия на Бойко Борисов„… Защото мерната единицата за малоумие , простотия , тъпотия и кретенизъм е "ГЕРБЕР " Десет гербера са равни на един "ДЯНКОВ" , а сто " гербера " са равни на един "БОЙКО "…”