Холивудската звезда Дженифър Анистън реши да си вземе почивка от снимачната площадка, с което негласно потвърди слуховете, че е бременна, пише британският в. “Дейли мейл”.

42-годишната актриса, която от няколко месеца излиза с 2 години по-младия от нея колега Джъстин Теру, заяви, че няма да поема ангажименти в нови филми “в близкото бъдеще”. Агентите й били информирани да не я записват на кастинги за роли. “Дженифър иска да се съсредоточи върху личния си живот и се надява скоро да стане майка”, сподели близка на звездата пред изданието. По думите на неназованата приятелка актрисата възнамерявала да създаде своя модна линия дрехи - ангажимент, който ще й позволи да остава повече вкъщи с любимия мъж.

Двамата с Джъстин наскоро заминаха на ваканция в Колорадо.

Пазарувай в MediaMall.bg - книги, музика, филми и абонаменти
trud
23.01.2012 16:01:05
0
0

http://adf.ly/1I9VJ

Непрежалимо
24.01.2012 11:05:50
0
0

Кой се прежалил да го забремени това същество, бе?

juli
24.01.2012 13:44:08
0
0

Кой ви каза че е бременна?За безброй пъти тази новина се преекспонира.Дано Дженифър най-накрая да забременееш че да си отдъхне света.Пожелавам и го от сърце.

РЕГИСТРИРАЙ СЕ

Нямаш
профил?

Запомни ме Забравена парола