Хебър се фокусира върху плейофите и едва тогава - върху реванша за Купата

БУЛФОТО

Наставникът на Хебър Любослав Пенев коментира загубата на своя тим от Лудогорец с 0:4 в първи полуфинал за Купата на България.

“Не е приятно да губиш и то - с такъв резултат. Оттук нататък ни предстои мач в неделя и след това ще мислим за втория полуфинал, цялата концентрация сега отива за мача в неделя (б.р. срещу Локомотив София). Що се отнася за втория полуфинал - ние се подготвяме, както винаги. Липса на концентрация. Мачът е 90 минути, ние не можем да започнем да го играем от 12-ата минута. Това трябва да коригираме по най-бързия начин.

Исках да разделя минутите за някои футболисти, затова имаше промени, някои играха 90 минути, но се получи. Липсваше ни гол. 22-23-ата минута губехме с 2:0 и създадохме 4 ситуации, от които поне една трябваше да реализираме.

За нас няма маловажен мач, всички са важни. Започваме плейофите сега. Предполагам, че ще има промени в Локомотив (Сф). Балъков си има стил, ще видим в неделя”, заяви Пенев.